latinica  ћирилица
27/06/2026 |  19:32 ⇒ 19:34 | Аутор: РТРС

Додик: Србија још једном показала своју снагу

Лидер СНСД Милорад Додик рекао је да је Србија данас показала своју снагу и да је са скупа у Београду послата порука да грађани желе наставак развоја, стабилности и политике која земљу чини све јачом и угледнијом.
Званичници Републике Српске на скупу Србија - Фото: СРНА
Званичници Републике Српске на скупу СрбијаФото: СРНА

Србија је још једном показала своју снагу, јединство и вјеру у будућност, истакао је Додик.

Он је навео да је предсједник Србије Александар Вучић показао да је Србија прије свега окренута себи, али и отворена за сарадњу са свима.

- Таква Србија је ослонац и Републици Српској - објавио је Додик на Иксу.

Додик је присуствовао скупу "Србија једна породица" који је одржан на платоу испред Народне скупштине Србије. Ту су били и предсједик Народне скупштине Републике Српске Ненад Стевандић, као и премијер Саво Минић.