Вучић: Још неколико недјеља ћу бити предсједник, онда подносим оставку

Вучић је на скупу "Србија једна породица", на платоу испред Дома Народне Скупштине, навео да је руководству СНС рекао да ће им, уколико то буду тражили и жељели, још на предстојећим изборима помоћи да добију народно повјерење како би у наредне четири године могли да остваре све о чему је говорио.
- Бићу још само неколико још неколико недјеља предсједник, тада подносим оставку. Ништа није доживотно и хвала Богу да није. Тако да, хвала вам на свим лепим жељама и ријечима - рекао је Вучић
Додао је да је његов приједлог да се листа СНС на предстојећим изборима зове "Уједињена Србија".
- Мој приједлог је да се наша листа, побједничка листа на предстојећим изборима, зове "Уједињена Србија". Не 'Уједињени за нешто", већ "Уједињена Србија". То је најлепши мото који можемо да имамо. Ништа љепше не постоји, да цијелу Србију можемо да ставимо под име једне листе - истакао је Вучић.
