27/06/2026 | 21:15 ⇒ 21:15 | Аутор: СРНА
Бањалука: Жена скочила са моста, спасили је грађани
Женска особа скочила је данас са Градског моста у Бањалуци и спасена је захваљујући грађанима који су се налазили у близини, речено је у Полицијској управи Бањалука.

Полиција СрпскеФото: РТРС
Из полиције су навели да им је око 12.00 часова пријављено да је жена скочила са моста, те да су полицијски службеници изашли на терен.
- Прву помоћ су јој пружили грађани, а потом је преузела Служба хитне медицинске помоћи - навели су из бањалучке полиције.
