24/06/2026 | 16:27 | Аутор: РТРС
Петровић: Ја да имам онакве "резултате" на анкетама, одмах би се кандидовао
Ја да имам онакве "резултате" на анкетама, да сам онако супериоран, па ја не бих ни са ким преговарао, одмах бих се кандидовао, рекао је градоначелник Бијељине Љубиша Петровић.

Љубиша ПетровићФото: СРНА
Петровић је ово објавио Фејсбуку, алудирајући на истраживања према којем је актуелни градоначелник Бањалуке Драшко Станивуковић "далеко изнад свих".
Станивуковић не крије жељу да буде кандидат за предсједника Републике Српске, али је Главни одбор СДС-а на посљедњој сједници још једном потврдио да ће на листу њихов предсједник Бранко Блануша.
