24/06/2026 | 06:57 ⇒ 08:31 | Аутор: РТРС
Делегација МУП-а Српске у Русији
Делегација Министарства унутрашњих послова Републике Српске, предвођена министром Жељком Будимиром и директором полиције Синишом Кострешевићем, борави у службеној посјети Главној управи Министарства унутрашњих послова Руске Федерације за Град Москву.

Москва (фото: EPA/SERGEI ILNITSKY - илустрација)
Будимир и начелник управе Олег Баранов потписали су Меморандум о сарадњи.
Први Меморандум потписан је 2015. године, а новим су додатно конкретизовани облици сарадње.
