Лукач: Ако је неко у овој земљи изнад закона, то су политички савезници Бакира Изетбеговића

- Ако је неко био изнад закона, то је љубимац бошњачких политичара Педи Ешдаун који је вршио тортуру над Србима, а посебно нелегитимно изабрани Шмит чије су сулуде потезе прослављали у Сарајеву - навео је Лукач.
Истакао је да је Милорад Додик легално изабран за предсједника Републике Српске, обављао своју дужност у оквиру Устава, а незаконита смјена од стране нелеганог Шмита је незапамћен удар на изборну вољу народа у једној земљи која ни требала бити демократска.
- И таквима се Бакир Изетбеговић клања, такве слави, што је парадокс бошњачке политике. Јер, док се куну у суверену БиХ, славе колонијалне управнике који готово сваким својим потезом показују да је све, осим суверена. Поданички менталитет који гаје још, Турска, преко Аустроугара, до данашњих дана је у нескладу са силом коју Бакир и његови истомишљеници покушавају да представе сијући мржњу и позивајући на линч и елиминацију легално изабраног представника српског народа, Милорада Додика. Силни су само када им је иза леђа неки странац вољан да им испуњава жеље - навео је Лукач за РТРС.
Каже да су силни само када им је иза леђа неки странац вољан да им испуњава жеље.
- С друге стране, Срби су кроз историју били и остали поносан и храбар народ који изнад свега љуби слободу. Тако је било, тако је и данас, те су у Републици Српској слободни и поштовани сви њени грађани без обзира на националну и вјерску припадност. Бакир мора да зна да мржња изједа оног који мрзи, а слобода долази ономе ко се за њу бори - закључио је Лукач.
